Home Društvo R.P.M. D.O.O. Ljubuški raspisuje natječaj za prijem novih uposlenika

R.P.M. D.O.O. Ljubuški raspisuje natječaj za prijem novih uposlenika

R.P.M. D.O.O traži osobu (ž) za čišćenje poslovnih prostorija

1. izvršitelj

Posao se obavlja na pola radnog vremena/puno radno vrijeme.

Zadaci su:
– samostalno i u timu održavanje čistoće uredskih prostorija i poslovnog objekta
– održavanje vanjskog dijela objekta
– nabava sredstava za održavanje higijene

Prilikom prijave potrebno je priložiti i životopis. Prijave bez životopisa nećemo uzimati u obzir.
Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo
– ugodna radna atmosfera
– rad u timu i samostalni rad
– novoopremljeni poslovni prostori
Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos .

R.P.M. D.O.O traži osobu (M) Unapređivač prodaje (KOMERCIJALISTA)

1. izvršitelj za regiju HERCEGOVINA

Kratki opis poslova:
• provođenje prodajnih planova
• obilazak postojećih i pronalaženje novih kupaca
• vođenje brige o naplati
• praćenje tržišta te svakodnevno dostavljanje izvještaja

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati pri apliciranju:
• KV, VKV, Srednja stručna sprema
• Napredno poznavanje rada na računaru(sa posebnim naglaskom na MS Excel)
• Posjedovanje vozačke dozvole “B” kategorije
• Komunikativnost i izražene pregovaračke vještine
• Prilikom prijave potrebno je priložiti i životopis. Prijave bez životopisa nećemo uzimati u obzir.

Što nudimo

R.P.M. D.O.O traži osobu (ž) za rad u prijemnom dijelu

• Odlično poznavanje engleskog jezika
• Poznavanje drugih stranih jezika se uzima kao prednost
• Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost i samoinicijativnost
• Odlično poznavanje MS office-a

Što nudimo
• – ugodna radna atmosfera

• Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos .

Zainteresirani kandidati svoje životopise mogu poslati e-mailom na adresu:

rpm.globtrade@tel.net.ba