Namex vikend

‘VAKO ON I U NJEMAČKOJ: Skupocjenim terencem njemačkih registarskih oznaka kontra pravcem preko pješačkog

Razina prometne kulture u Bosni i Hercegovini odavno je već ispod razine zemalja u regiji dok se sa državama EU suludo i uspoređivati.

Dokaz tome je i fotografija objavljena danas na društvenoj mreži Facebook. Naime, vozač skupocjenog terenca njemačkih registarskih oznaka počinio je grub prometni prekršaj krećući se ulicom Džafer mehala prema ulici Muhameda Hevaija Uskufija.

Fotografija CRNA Hronika BIH.

Ovaj neoprezni vozač iz samo njemu poznatih razloga preko pješačkog prijelaza prešao je u kontra traku i tako ugrozio promet i počinio prekršaj.

Na njegovu “sreću” u blizini nije bilo službenika MUP-a TK koji bi ovo sankcionirali. Sigurni smo da ovako nešto u Njemačkoj ne bi mu palo na pamet da uradi.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)