Home Društvo Najava: Dan narcisa u Ljubuškom

Najava: Dan narcisa u Ljubuškom

SHARE

Ljubuški trg dr. Franje Tuđmana bit će u srijedu 21.ožujka središtem humanitarne akcije Dan narcisa kojom se tradicionalno obilježava prvi dan proljeća i Svjetski dan borbe protiv raka dojke.

Humanitarnu akciju organizira Udruga žena oboljelih ili liječenih od karcinoma dojke u ZHŽ “Narcis”.

Prigodna prodaja narcisa, cvijeta koji je simbol dolaska proljeća, novog rađanja počinje u 12.00 sati.

“Ovim putem pozivamo vas da kao i dosadašnjih godina podržite naše aktivnosti. Nadamo se kako će nas u srijedu vrijeme poslužiti te da ćemo uspjeti održati našu akciju, na prigodnim štandovima koji će biti postavljeni u svim mjestima ZHŽ članice naše udruge zajedno sa volonterima prodavat će narcise i dijeliti promotivne letke, kupnjom istih i novčanim prilozima pomažete rad naše udruge”, priopćili su nam iz Udruge žena oboljelih ili liječenih od karcinoma dojke u ZHŽ “Narcis”.