Namex vikend

Zbog ratova u okruženju opada turizam, pa Vlada u Libanonu policajkama naredila da nose posebne ljetne seksi odore

Rezultati istraživanja kanadskih znanstvenika svojedobno su pokazali da se broj prometnih nezgoda može povećati za čak 50 posto ukoliko su na jumbo-plakatima postavljenim uz cestu reklame koje odvlače pažnju vozača.

Dakako, u takvim okolnostima najnepažljiviji budu muški vozači na čiju vožnju loše utječe pogled na ženske atribute. Da vozačima u Libanonu bude još teže, pobrinule su se vlasti koje su ove godine ‘skrojile’ posebne uniforme za prometne policajke.

Kratke i majice i uske crne hlače njihova su ljetna kombinacija, a glavni razlog za ovaj potez je – vjerovali ili ne – privlačenje stranih turista!

Glavni grad Libanona Bejrut nazivan je i Parizom Bliskog istoka, no ratovi u državi, kao i sukobi oko nje (poput aktualnog u Siriji) utjecali su degradaciju Libanona kao turističkog odredišta, piše 100posto.hr

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)