Namex vikend

PLENKOVIĆEV SAVJETNIK MACAN Na Trgu je spriječen “proustaški državni udar”

Premijerov glavni PR-ovac Krešimir Macan sklon je neočekivanim izjavama i komentarima, ali ova nakon dočeka Vatrenih u Zagrebu i proslave na trgu bana Josipa Jelačiča graniči s paranojom i ludilom.

U prepisci s novinarom Tončijem Percanom Doček u Zagrebu tretirao je kao “pokušaj ustaškog dražavnog udara koji nije uspio”.

Percan je na Twitteru vrlo grubo komentirao slavlje na Trgu navodeći da se radi o  “mekom ustaškom državnom udaru”.

”Znači Francuze je dočekao predsjednik”, nastavlja Percan te dodaje kako HNS nije dozvolio ni predsjednici Kolindi Grabar-Kitarović, ali niti premijeru Andreju Plenkoviću da budu na dočeku, ali se zato ondje ugurao Marko Perković Thompson i ustaštvo. ”Meni ovo miriše na meki ustaški državni udar”, napisao je Percan,

Njegovu izjavu nadogradio je Krešimir Macan, glavni PR-ovac premijera Andreja Plenkovića:  ”Koji nije uspio”.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)