Home Šport POČELA LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG Studenci ubili Lisice, Vitina bolja od Grljevića

POČELA LIGA MZ GRADA LJUBUŠKOG Studenci ubili Lisice, Vitina bolja od Grljevića

SHARE

Utakmicom Studenaca protiv Lisica počelo je sinoć natjecanje u 16. MNL MZ Grada Ljubuškog.

Prvo poluvrijeme je pripalo ekipi Studenaca, koja je zgodicima Marina Brkića došla do kapitalne prednosti od dva pogodka razlike.  U drugom dijelu ista slika, u prvih desetak minuta nastavka zgodicima Dragičevića i Brkića Studenci rješavaju pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Na kraju je bilo 6:0 za ekipu MZ Studenci.

STUDENCI – LISICE 6:0 (2:0)

Studenci: I.Mihaljević, M.Brkić, B.Lauc, N.Jurković, R.Petković, P.Luburić,T.Pavlović, M.Dragičević, Ž.Kozina,N.(Ivan)Jurković.

Lisice: I.Mihaljević, M.Kraljević, M.Bilić, P.Bilić, V.Nižić, F.Kraljević, M.Marinović, V.Alilović, J.Bilić.

Strijelci: (1:0, M.Brkić 5.min), (2:0, M.Brkić 15.min.), (3:0, M.Dragičević 25. min.), (4:0, M.Brkić 31. min.), (5:0, M.Dragičević 34. min.), (6:0, M.Brkić).

Drugu utakmicu večeri 16. MNL MZ Grada Ljubuškog odigrali su u susjedskom derbiju Vitina i Grljevići.

Prvo poluvrijeme je završilo miroljubivo, rezultatom 1:1, a pogodke su postigli Ante Pavlak u prvoj minuti za Vitinu, dok je Stipe Zadro izjednačio u 11. minuti utakmice. Drugo poluvrijeme je bolje otvorila Vitina i pogodkom F.Babića u 28. minuti susreta dolaze do prednosti u susretu, a na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat ove utakmice.

VITINA – GRLJEVIĆI 2:1 (1:1)

Vitina: B.Zadro, M.Bojka, K.Boras, F.Babić, A.Biško, D.Bojka, M.Pavlak, A.Pavlak,N.Babić, A.Jurič.

Grljevići: J.Čolak, S.Zadro, M.Čolak, J.Ševo, M.Kordić, K.Kordić, M.Čolak, V.Ševo, D.čolak.

Strijelci: (1:0, A.Pavlak 1. min.), (1:1, S.Zdaro 11. min), (2:1,F.Babić 28 min.)

Mlade ekipe Vašarovića i Ljubuškog (3) otvorile su sinoć natjecanje u 9. MNL MZ Grada Ljubuškog za igrače do 16. godina.

Tjelesno dominantnija ekipa iz Ljubuškog je očekivano došla do pobjede.
Već u prvom poluvremenu je bilo (3:0) za Ljubušake, dok je konačan rezulatat glasio za 8:0 za mlade Ljubušake.

VAŠAROVIĆI – LJUBUŠKI (3)

Vašarovići: L.Vukojević, I.Matijašević, P.Lauc, P.Puljić, A.Vegar,L.Matijašević.

Ljubuški (3):T.Sadiković, I.G.Delić, D.Ćeško, M.Dragičević, N.L.Šimić,D.Bošković,L.Herceg,V.Vuletić.

Strijelci: (0:1, Sadiković 3.min.), (0:2, Sadiković 7.min), (0:3, Šimić 12.min.), (0:4, Vuletić 8.min.), (0:5, Dragičević 20. min.), (0:6, Vuletić 25. min.), (0:7, Sadiković 28. min), (0:8, Ćeško 30. min.)