Home Vijesti Planirana isključenja struje u Širokom Brijegu, Ljubuškom, Grudama i Posušju

Planirana isključenja struje u Širokom Brijegu, Ljubuškom, Grudama i Posušju

SHARE
Uprava civilne zaštite ŽZH objavila je planirana isključenja struje za srijedu i četvrtak.

Planirana isključenja struje za danas:

– Poslovnica Elektro Ljubuški

I DV 10 kV Studenci ( naselja: Predgrađe, Ligat, Trseljevina, Staje, Studenci,
Guljevina, Crnopod, Kravica, Stubica i Zvirići- te TS Robot i Kamenolom)
08:10 – 08:15 sati,

– Poslovnica Elektro Ljubuški

II DV 10 kV Studenci ( naselja; Studenci, Guljevina, Crnopod, Kravica, Stubica
i Zvirići) 08:15 – 14:55 sati,

– Poslovnica Elektro Ljubuški

III DV 10 kV Studenci ( naselja: Predgrađe, Ligat, Trseljevina, Staje, Studenci,
Guljevina, Crnopod, Kravica, Stubica i Zvirići- te TS Robot i Kamenolom)
14:55 – 15:00 sati,

– Poslovnica Elektro Grude

I DV 10 kV Gorica ( naselja: Miši, Bobanova Draga, Sovići, Gorica i
trafostanice: Euro-Benz, GP Gorica, Prodex, Ga-Gi ) 08:00 – 08:10 sati,

– Poslovnica Elektro Grude

II DV 10 kV Gorica ( naselja: dio Sovića, Gorica i trafostanice: Euro-Benz, GP
Gorica, Prodex, Ga-Gi ) 08:00 – 14:50 sati,

– Poslovnica Elektro Grude

III DV 10 kV Gorica ( naselja: Miši, Bobanova Draga, Sovići, Gorica i
trafostanice: Euro-Benz, GP Gorica, Prodex, Ga-Gi ) 14:50 – 15:00 sati,

– Poslovnica Elektro Posušje

I DV 10 kV Rakitno ( naselje: Sobač ) 08:15 – 10:00 sati.

Planirana isključenja struje za sutra 05. rujna:

– Poslovnica Elektro Široki Brijeg

I DV 10 kV Crnač (naselja: D.Crnač, Izbično i G.Britvica.) 11:00 – 11:30 sati,

– Poslovnica Elektro Široki Brijeg

II DV 10 kV Miljkovići (naselja: G.Polog i Jastrebinka.) 12:00 – 12:30 sati,

– Poslovnica Elektro Široki Brijeg

III Dv 10 kV Ljuti Dolac (naselja: Jare-Primorci i Biograci.) 13:00 – 13:30 sati,

– Poslovnica Elektro Ljubuški

I DV 10 kV Veljaci( naselja: Veljaci-Radići, Podbrdo, Šipovača, Vojnići, Dole i
Greda.) 08:30 – 09:30 sati,

– Poslovnica Elektro Ljubuški

II DV 10 kV Vitina(naselja: Majić Mala, Brljica i Uljevina.) 09:30 – 10:00 sati,

– Poslovnica Elektro Ljubuški

III DV 10 kV Humac( naselja: Bučine, Hardomilje i Bijača.) 10:30 – 11:00 sati,

– Poslovnica Elektro Grude
I KO 10 kV Grude 7 ( naselja: Marići, Vrućice i Cere ) 08:00 – 15:00 sati,

– Poslovnica Elektro Posušje

DV 10 kV Rakitno ( naselja: Borićevac, Sobač, Tribistovo, Rakitno i TS
Radovanj ) 08:10 – 15:00 sati.