Home Crna kronika Poznat identitet srednjoškolke koja je jučer poginula

Poznat identitet srednjoškolke koja je jučer poginula

SHARE

teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila jučer na putu Cazin – Lojićka poginula je Amina Beširević, učenica Druge srednje škole Cazin.

Srednja škola koju je Amina pohađala na službenom profilu obavjestila je profesore i učenike o prometnoj nesreći.

“Sa dubokim bolom obavještavamo naše učenike, profesore i ostale građane da je danas u teškoj prometnoj nesreći život izgubila učenica naše Škole odjeljenja IV AT (arhitektonski tehničar) BEŠIREVIĆ AMINA. Draga naša Amina, molimo Boga dragog da ti oprosti grijehe i podari ljepote dženneta. Ostaješ u divnim sjećanjima svojih razrednih kolega, razrednice, profesora i ostalog osoblja naše škole. U ime svih uposlenih izražavamo saučešće i dijelimo bol sa porodicom”, stoji u jučerašnjoj objavi koju potpisuje direktor škole Haris Ćoralić, prenosi Hercegovina.info