Home Šport Hercegovci, ovo su brojevi na koje se možete raspitati o odlasku na...

Hercegovci, ovo su brojevi na koje se možete raspitati o odlasku na utakmicu u Zagreb

SHARE
Croatia fans celebrate after winning the quarterfinal match between Russia and Croatia at the 2018 soccer World Cup in the Fisht Stadium, in Sochi, Russia, Saturday, July 7, 2018. (AP Photo/Rebecca Blackwell)

Klub navijača hrvatske nogometne reprezentacije „Mi Hrvati“ poziva sve svoje članove, a i one koji to još do ovog trenutka nisu postali, na predbilježbu za ulaznice za utakmicu Lige nacija između Hrvatske i Švedske, koja će se odigrati u Zagrebu u nedjelju, 11. listopada 2020. godine.

Zbog velikog interesa javnosti, ograničenog broja kapaciteta stadiona te povratka navijača na tribine nakon dužeg vremena, molimo sve zainteresirane da se jave najdalje do četvrtka, 8. listopada kako bi smo na vrijeme mogli sve finalizirati i pravovremeno obavijestiti naše članove o svim organizacijskim detaljima utakmice odnosno strogim mjerama koje će svi gledatelji morati poštivati kako bi zaštitili svoje zdravlje, zdravlje drugih gledatelja i općenito.

Naši članovi će za susret protiv Švedske moći kupiti ulaznice za tribinu Sjever po cijeni od 60,00 kuna. Ulaznice će se moći kupiti isključivo putem interneta, uz ispisivanje ulaznica kod kuće.

Utakmicom protiv Švedske započinje i Loyalty program vjernosti za sve članove kluba „Mi Hrvati“ koji transparentno omogućuje prednost pri kupnji ulaznica za buduće utakmice Hrvatske reprezentacije iz vlastitog kontingenta ulaznica. Svi članovi prisutni na utakmici protiv Švedske u Zagrebu, imat će sigurnu mogućnost kupnje ulaznice za utakmice protiv svjetskog prvaka Francuske u Zagrebu 14. listopada i europskog prvaka Portugala u Splitu 17. studenog kao i za sve ostale naredne utakmice reprezentacije Hrvatske!, stoji u priopćenju Kluba navijača hrvatske nogometne reprezentacije „Mi Hrvati“.

UČLANITE SE I VI I BUDITE DIO NOVE I NAJVEĆE NAVIJAČKE OBITELJI !!

jedan član – jedna ulaznica
gratis majica, po izboru boje crna, crvena i bijela
15% popusta za sve naše članove na sportsku opremu sa
https://hnswebshop.hr/ https://footballmania.hr/reprezentacije/hrvatska.html
organizirani odlazak na utakmicu sa ostalim članovima podružnice
20% iznosa od članarine ide u humanitarne svrhe
za više informacija posjetite našu službenu web stranicu www.cfe-mihrvati.hr

Sve informacije možete saznati na mob:

063 / 435 – 946 – Mostar
063 / 833 – 383 – Ljubuški
063 / 267 – 433 – Žepče
063 / 588 – 760 – Čapljina
063 / 067 – 748 – Grude
063 / 435 – 666 – Posušje
063 / 369 – 900 – Široki Brijeg
063 / 600 – 570 – Tomislavgrad
063 / 373 – 381 – Busovača

SVI U ZAGREB!!!