Home Šport Ante Grbavac: “Odlična smo ekipa, mladi smo, željni dokazivanja”

Ante Grbavac: “Odlična smo ekipa, mladi smo, željni dokazivanja”

SHARE

Rukometni klub Izviđač iz Ljubuškog, sjajno je otvorio prvenstvo sa četiri uzastopna trijumfa. Mladi golman ovog tima Ante Grbavac, tvrdi da najbolje od njegovog tima tek dolazi. Oni su u subotnjem meču na svom terenu savladali ekipu Vogošće rezultatom 37:30.

Ante objašnjava da se utakmica protiv Vogošće malo slabije otvorila, ali njegov tim je ipak bio na visini zadatka i izvojevao novu pobjedu.

Protiv Vogošće smo prvo poluvrijeme malo lošije odigrali. Imali smo puno tehničkih grešaka, ali smo u drugom poluvremenu posložili odbranu i napad, uz par laganih golova slomili smo otpor Vogošće” – govori čuvar mreže tima iz Ljubuškog.

Golman Izviđača rekao je da prave stvari tek trebaju doći od strane ovog kluba. Odličan početak prvenstva je rezultat zajedništva tima i dobre uigranosti.

Što se tiče starta, odlično smo krenuli, idemo korak po korak. Odlična smo ekipa, mladi smo, željni dokazivanja i vjerujem da ćemo još puno toga pokazati” – zaključuje Ante.

Posted by RK Izviđač Central Osiguranje on Subota, 17. Oktobar 2020.