Namex vikend

Hrvatska: Pucao mu u glavu i izbacio iz auta, zbog napada uhićen 29-godišnjak

Muškarac (29) koji je u ponedjeljak navečer kod Klisa pucao u 32-godišnjaka pa ga izbacio iz automobila kazneno je prijavljena za pokušaj ubojstva i predan u splitski zatvor, izvijestila je u policija u srijedu.

U policiji kažu da su odmah po zaprimanju dojave o pucnjavi započeli s intenzivnim kriminalističkim istraživanjem koje je nakon dva sata rezultiralo uhićenjem muškarca na imotskom području koji je potom doveden u policijske prostorije.

Dodaju da je tijekom kriminalističkog istraživanje utvrđena sumnja da je 29-godišnjak pokušao ubiti 32-godišnjaka kojemu je na području Klisa pištoljem “zadao prostrijelnu ranu glave”, a pronašli su i pištolj.

Zbog teških ozljeda 32-godišnjak je zadržan na liječenju u KBC Split.

“Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela ubojstva u pokušaju protiv 29-godišnjaka je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu te je isti predan u zatvor u Splitu”, izvijestila je policija.

Prema pisanju medija riječ je o poznatom nasilniku, a i ozlijeđeni je kažnjavan zbog droge.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)