Home Šport Griezmann briljirao protiv Villarreala, Barcelona dostigla Real Madrid

Griezmann briljirao protiv Villarreala, Barcelona dostigla Real Madrid

SHARE
Barcelona's French forward Ousmane Dembele (L) celebrates with teammates after scoring during the Spanish League football match between FC Barcelona and Real Valladolid FC at the Camp Nou stadium in Barcelona on April 5, 2021. (Photo by Pau BARRENA / AFP)

U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Villarreal sa 2-1 izjednačivši se na drugom mjestu s Real Madridom.

Domaćin je poveo u 27. minuti golom Samuela Chukwuezea, no Barca je do kraja poluvremena uspjela okrenuti rezultat golovima Antoinea Griezmanna (28, 35).

U 66. minuti “Žuta podmornica” je ostala s igračem manje nakon što je isključen Manu Triguerosa zbog prekršaja nad Mesijem.

Bila je to sedma Barcina pobjeda u posljednjih osam kola, dok je Villarreal upisao već četvrti domaći poraz u zadnjih pet kola.

S nova tri boda Barcelona se izjednačila s Real Madridom, sada oba kluba imaju po 71 bod, no Katalonci imaju i utakmicu manje.

U vodstvu je Atletico Madrid sa 73 boda i utakmicom manje. Villarreal je sedmi sa 49 bodova.