Home Društvo Dubrovačko neretvanska Županija u crvenom na COVID karti

Dubrovačko neretvanska Županija u crvenom na COVID karti

SHARE

Prema stranici Croatia Covid 19, Dubrovačko-neretvanska županija zbog svoje je epidemiološke situacije u crvenom! Uz nju, na karti se također crveni još jedino otok Ugljan.

Kako se ističe, naša županija je u protekla dva tjedna, imala 232 nova slučaja zaraze koronavirusom na 100000 stanovnika. U proteklih tjedana dana, taj broj je iznosio 125. Trenutno je aktivnih slučajeva 138.

Podsjetimo, u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježeno je 18 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Radi se o osam osoba muškog spola i deset osoba ženskog spola: osam iz Metkovića, tri iz Ploča i Opuzena, jednoj iz Dubrovnika, Korčule i Kule Norinske te jednoj osobi koja nema prebivalište na području naše županije.