Namex vikend

I ovo je BiH: Vozio s čak 4,67 promila alkohola, uhićen je

Banjalučka policija je jučer oko 20.10 sati uhitila M.B. iz Banje Luke zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o osnovama sigurnosti prometa na putevima u BiH, a utvrđeno je da je vozio sa čak 4,67 promila alkohola u organizmu.

Kako je priopćeno iz policije, u mjestu Dragočaj policajci su kontrolirali vozilo marke “Mercedes” kojim je upravljao M.B., a koji je podvrgnut ispitivanju na prisustvo alkohola u organizmu, te je utvrđeno 4,67 g/kg alkohola u organizmu.

“Policijska uprava Banja Luka apelira na sve sudionike u prometu da poštuju zakonske odredbe, a posebno na vozače motornih vozila da ne upravljaju vozilom pod djelovanjem alkohola, jer je vožnja pod utjecajem alkohola opasna, te da odgovornim ponašanjem zaštite sebe i druge sudionike u prometu”, priopćeno je iz policije.

The post I ovo je BiH: Vozio s čak 4,67 promila alkohola, uhićen je first appeared on ABCportal.info.