Home Društvo Tri bronce na Prvenstvu Balkana za Karate klub Brotnjo –Hercegovina

Tri bronce na Prvenstvu Balkana za Karate klub Brotnjo –Hercegovina

SHARE
Tri bronce na Prvenstvu Balkana za Karate klub Brotnjo –Hercegovina


Balkansko prvenstvo za kadete, juniore i U21 u karateu održano je u Sloveniji. Na natjecanju je nastupilo više od 1000 natjecatelja iz 13 država, a Karate klub Brotnjo – Hercegovina u sastavu reprezentacije Hrvatske predstavljalo je sedam natjecatelja.

Naš klub je u sastavu nacionalne selekcije Hrvatske predstavljalo sedam članova: Patricija Prga, Andrija Vasilj, Željko Pervan, Dane Juričić, Jure Puce, Lucija Prskalo i Stela Bulić Naša ekipa se okitila s tri bronce: jednom u pojedinačnom i dvije u ekipnom natjecanju. Patricija Prga u kategoriji U21 -55 kg osvojila je broncu, dok je Dane Juričić u kumite sastavu kadeta osvojio broncu, a Jure Puce s ekipom U21. Čestitke ekipi. Već idući vikend nastupamo u Osijeku na izbornom natjecanju za Europsko prvenstvo i Šibeniku u zadnjem kolu lige – poručili su iz KK Brotnjo – Hercegovina.