Namex vikend

AirSerbia potvrdio liniju za Mostar: ”Letimo u najomiljeniji grad bivše Jugoslavije”

Srbijanska zračna aviokompanija AirSerbia potvrdila je skore letove na relaciji Mostar-Beograd. Liniju su najavili kao svoj let u ”jedan od najomiljenijih gradova bivše Jugoslavije”.

”Sa zadovoljstvom vam najavljujemo novu liniju Beograd – Mostar od travnja do listopada 2024. godine! Raspored letova je tri puta tjedno – ponedjeljak, petak i nedjelja, avionom Embraer E175”, navode.

Dodaju kako Air Srbija ovom linijom širi svoje prisustvo u BiH, doprinoseći ”jačanju gospodarskih, ekonomskih i drugih veza”. ”Ovi letovi povezat će dva grada, ali omogućiti i dobru povezanost Mostara, preko Beograda, sa brojnim gradovima u Zapadnoj i Sjevernoj Europi i Americi”, navode. Uvođenjem Mostara u svoju mrežu destinacija, Air Serbia će letjeti do čak 17 gradova u zemljama bivše Jugoslavije. ”Mostar spada među najpopularnije turističke destinacije u Bosni i Hercegovini. Čuveni Stari most, koji je svojevrsno obilježje grada, se zajedno sa Starim gradom od 2005. godine nalazi na popisu zaštićene kulturne baštine UNESCO”, stoji u objavi Air Srbije. Napomenimo kako je direktor Zračne luke Mostar Mario Đuzel naveo kako će cijena karte iznositi 60-65 eura u prosjeku.

The post AirSerbia potvrdio liniju za Mostar: ”Letimo u najomiljeniji grad bivše Jugoslavije” first appeared on ABCportal.info.