Home Zanimljivosti FOTO&VIDEO | Posjetili smo poznati karneval u dijelu Venecije (Mestre)

FOTO&VIDEO | Posjetili smo poznati karneval u dijelu Venecije (Mestre)

SHARE
<div data-src=FOTO&VIDEO | Posjetili smo poznati karneval u dijelu Venecije (Mestre)
" title="
FOTO&VIDEO | Posjetili smo poznati karneval u dijelu Venecije (Mestre)
"/>

Na ulicama Venecije nastali su slavni likovi commedije dell’Arte, od Harlekina i Pierrota do Columbine, a Casanova je u tom senzualnom i tajanstvenom gradu pronašao svoj put do slave.

Grad je to koji svojom ljepotom uvijek iznova oduševljava sve one koji ga posjete, kao i one što u njemu žive, a posebno je šarmantan kada njegove ulice preplave najveličanstvenije maske koje na svijetu postoje, kao što će to ponovno biti slučaj ovog vikenda.

Mestre je grad u Venetu, u sjevernoj Italiji, i jedna od velikih župa (frazione) grada Venecije. Smješten je na kopnu, zajedno sa susjednim župama Marghera, Chirignago, Favaro Veneto i Zelarino. U Mestrima živi oko 170.000 stanovnika.

Grad je povezan s Venecijom velikim željezničkim i cestovnim mostom, zvanim Ponte della Libertà (Most Slobode). Mestre je najveći grad u Italiji koji nema status autonomne Comune (grada).

– Oglas –

Ekipa našeg portala danas je posjetila Mestre i zabavila se na poznatom karnevalu. Putem naših fotografija i video priloga pogledajte kako je danas bilo desetak kilometara od Venecije.

– Oglas –

Hercegovina.in

– Oglas –