Namex vikend

Pjesma liječi sve: Ne boli više koljeno ni išta drugo

Foto: Screenshot Tiktok

Na Tiktoku se pojavila video snimka čovjeka sa štakom koji na koncertu klape Intrade radosno pjeva pjesmu “Bit će da je nešto u tom moru”, a štaka mu umjesto kao pomagalo za stajanje koristi kao simbolična zamjena za mikrofon.

“Ne boli više ni noga ni koljeno! Pjesma liječi sve”, stoji u opisu videa.

“…tu si i ti rodija se sine. Di god pođem ja o tebi pivam, tko me pita ja mu znadem reći, tu sam bija, jesam i ostat ću, i kad zadnji puta pođem leći”, stihovi su koje pjeva.

Objava je skupila puno pozitivnih komentara od kojih su mnogi su poželjeli gospodinu s videa još puno radosnih godina.

Video pogledajte ovdje:

@matija092 Tomislav Bralić i klapa Intrade liječe sve!🎶🎵#biogradnamoru#klapaintrade#tomislavbralic#burecentar#zadar#hrvatska#dalmacija#pjesma#fyp#viral @Klapa INTRADE ♬ original sound – matija092