Namex vikend

Kaos u Mostaru, masovni fizički obračun navijača, policija je brzo intervenirala

Autor: Dnevno.ba

Navijački neredi ponovno su u središtu zbivanja u Mostaru. Naime, u nedjelju, 20. listopada u večernjim satima došlo je do nereda na Španjolskom trgu za koje se, prema neslužbenim informacijama, pretpostavlja se da je riječ o sukobu navijačkih skupina između Ultrasa navijača Zrinjskoga i Red Army navijača Veleža, a motiv sukoba bio je crtanje grafita nakon čega je došlo do sukoba.

Iz policije nisu mogli dati nikakve detalje osim da je u tijeku ”remećenje javnog reda i mira” i da su njihove snage na terenu.

Prema snimcima s terena u nerede je uključen veći broj osoba, Španjolski trg je prekriven dimom od pirotehnike, a prve informacije s terena govore kako je, zasad neutvrđen broj ozlijeđenih završio u bolnici, prenosi bljesak.info.

Podsjećamo, u velikim navijačkim neredima više osoba je zadobilo lakše tjelesne ozljede, te potražilo liječničku pomoć, a policija trenutno po gradu identificira i privodi sudionike tučnjave.

Policija je brzo intervenirala, a ima i osjetan broj ozlijeđenih i onih koji su zatražili liječničku pomoć.

Autor: Dnevno.ba