U Bosni i Hercegovini u nedjelju će prevladavati pretežno oblačno uz postupno smanjenje naoblake tijekom.
U jutarnjim satima u nižim područjima središnje, istočne Bosne i u Hercegovini slaba kiša, a u višim područjima Bosne i na planinama slab snijeg. U Hercegovini i na jugozapadu Bosne umjerena do pojačana bura, a u ostatku zemlje slab sjeverni i sjeveroistočni vjetar.
Jutarnja temperatura zraka od 0 do 6, na jugu do 8, a dnevna od 2 do 8, na jugu do 14 °C.
U ponedjeljak, 16. prosinca, jutro pretežno sunčano, po kotlinama Bosne i uz riječne tokove magla ili niska naoblaka. U ostatku dana porast naoblake u središnjim, istočnim i sjevernim područjima Bosne. Poslije podne na krajnjem istoku Bosne je moguća slaba kiša. Vjetar slab promjenljivog smjera.
Jutarnja temperatura zraka od -3 do 3, na jugu do 5, a dnevna od 3 do 9, na jugu do 12 °C.
U utorak, 17. prosinca, pretežno sunčano vrijeme. U jutarnjim satima po kotlinama Bosne magla ili niska naoblaka. Vjetar slab promjenljivog smjera.
Jutarnja temperatura zraka od 0 do 6, na jugu do 8, a dnevna od 8 do 14 °C.
U srijedu, 18. prosinca, pretežno sunčano vrijeme. Dio prijepodneva po kotlinama Bosne magla ili niska naoblaka. Vjetar slab promjenjivog smjera.
Jutarnja temperatura zraka od 0 do 4, na jugu do 6, a dnevna od 6 do 12 °C, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
(www.jabuka.tv)