Home Društvo Široki dočekuje GOŠK, kapetansku traku nosit će mladi Filip Taraba: ‘Naravno da...

Široki dočekuje GOŠK, kapetansku traku nosit će mladi Filip Taraba: ‘Naravno da sam sretan’ 

SHARE
Široki dočekuje GOŠK, kapetansku traku nosit će mladi Filip Taraba: ‘Naravno da sam sretan’ 

Autor: Dnevno.ba

Konferencija za medije uoči utakmice osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine u kojoj NK Široki Brijeg dočekuje GOŠK iz Gabele održana je u četvrtak u press salonu na Pecari.

Medijima su se obratili šef stručnoga stožera Dean Klafurić i novi kapetan momčadi Filip Taraba.

Klafurić je naglasio kako vjeruje da njegova momčad spremno dočekuje prvu natjecateljsku utakmicu u novoj godini.

“Kup je uvijek specifična utakmica gdje jednostavno nema favorita. Protivnika respektiramo, ali mi smo domaćini i sve što želimo od ove utakmice jest da se plasiramo dalje u Kupu. Naravno, želimo prezentirati sve ono što smo spremali tijekom priprema i nadam se da će naši navijači biti zadovoljni pristupom i zalaganjem na toj utakmici”, kazao je Klafurić.

Foto: NK Široki/Facebook

‘Naravno da sam sretan’

Novi kapetan kluba, 18-godišnji Filip Taraba, izrazio je zadovoljstvo novom ulogom u momčadi.

“Ovim putem želim još jednom zahvaliti igračima, klubu i stručnom stožeru na čelu sa šefom Klafurićem na odabiru mene kao kapetana. Sigurno da mi je velika čast nositi kapetansku traku. Smatram to kao motivaciju za dalje i nadam se da ću opravdati istu. Saznao sam prije tjedan dana ovu vijest i naravno da sam sretan”, izjavio je Taraba.

Utakmica između Širokog Brijega i GOŠK-a iz Gabele igra se u subotu od 16 sati.

Treneru na raspolaganju za ovaj susret sigurno neće biti ozlijeđeni Damir Zlomislić koji je zaradio tešku ozljedu na pripremama u Istri. Chinedu, Iličić i Bagarić s lakšom ozljedom pauziraju ovaj susret, a Tomislav Tomić veznjak nije dobio dopuštenje od liječnika te će morati napraviti dodatne pretrage.

Dalić dobio novu nemoralnu ponudu: Nećete vjerovati što mu sve obećavaju

Autor: Dnevno.ba