Home Društvo Tomašević odbio molbu Thompsona za koncert, evo što su rekli iz Grada...

Tomašević odbio molbu Thompsona za koncert, evo što su rekli iz Grada Zagreba

SHARE
Tomašević odbio molbu Thompsona za koncert, evo što su rekli iz Grada Zagreba

Loše vijesti za obožavatelje Thompsona.

Grad Zagreb je odbio tražene datume na koje je računao Marko Perković Thompson, za utjehu su Thompsonu ponuđeni novi termini za koncert na Hipodromu.

Marko Perković Thompson planira održati veliki koncert na Hipodromu Zagreb 2025. godine, no suočio se s izazovima u pronalasku odgovarajućeg termina. Grad Zagreb odbio je tražene datume u svibnju i lipnju, no ponudio mu je cijeli srpanj i kolovoz kao alternativu.

Zašto svibanj i lipanj nisu mogući?

Ustanova Upravljanje sportskim objektima grada Zagreba objasnila je da je Hipodrom prvenstveno sportski objekt namijenjen rekreativnim i profesionalnim sportašima konjičkih sportova te se konjičke utrke održavaju tijekom godine. Iz tog razloga, koncerti se iznimno dopuštaju samo u srpnju i kolovozu, kada nema sportskih natjecanja.

Primjer takvog koncerta bio je nastup Eda Sheerana u kolovozu 2024., što potvrđuje da Hipodrom može biti koncertna lokacija u ljetnim mjesecima.

Dobra vijest za Thompsonove fanove

Prema službenom dopisu ustanove, dvije prethodne rezervacije međunarodnih agencija za srpanj i kolovoz 2025. godine su otkazane, što znači da Thompson sada ima priliku odabrati termin u tim mjesecima.

U dopisu koji potpisuje ravnatelj Kosta Kostanjević, navedeno je da će, nakon što se Thompson i njegov menadžment usuglase oko novog datuma, ustanova pružiti informacije o cijeni najma, tehničkim specifikacijama prostora i potrebnim dozvolama.

Što slijedi?

Thompson i njegov menadžment sada su na potezu – hoće li prihvatiti ponuđene termine ili tražiti drugu lokaciju za koncert?

(www.jabuka.tv Foto: Marko Perković Thompson FB)