FIS veliki
ČITLUK HŠK Posušje pobjednik 12. „Memorijala Ante Erić“

Škola nogometa HNK Brotnjo protekla tri dana bila je domaćin 12. međunarodnogMemorijala Ante Erić“, na kojem je nastupilo više od četiri stotine mladih nogometaša iz 22 momčadi. Sudionici ovogodišnjem memorijala bili su nogometni klubovi iz BiH i Republike Hrvatske, a naslov pobjednika u obje kategorije osvojio je HŠK Posušje.

Turnir je igran u kategoriji „2015. godište“ i kategoriji „2016. godište“ te je bio jako zanimljiv i sa mnogo atraktivnih poteza mladih nogometaša.
Nakon uzbudljivih finala, u kojima su momčadi Posušja pobijedile Fortunu iz Mostara i Limače iz Čapljine, uslijedila je dodjela pehara i medalja, koje su dobitnicima uručili članovi obitelji pokojnog Ante Erića: supruga Radoslava, sin Mihovil, te unuci Ante i Tadija Pehar.

2015. godište:
1. mjesto – HŠK Posušje
2. mjesto – UŠS Fortuna Mostar
3. mjesto – NK Jadran Luka Ploče
4. mjesto – NK Široki Brijeg

Najbolji strijelac turnira u ovom uzrastu bio je Andrija Petrić (HŠK Posušje), najbolji igrač Dani Ćorić (UŠS Fortuna Mostar), a najbolji vratar Karlo Sabo (NK Jadran Luka Ploče).

2016. godište:
1. mjesto – HŠK Posušje
2. mjesto – ŠN Limači Čapljina
3. mjesto – HNK Brotnjo – Čitluk
4. mjesto – ŠN Herceg Sport – Široki Brijeg

Pavo Galić (HŠK Posušje) osvojio je nagradu za najboljeg strijelca, za najboljeg vratara izabran je Marko Mekinjić (ŠN Limači Čapljina), a za najboljeg igrača Petar Primorac (HNK Brotnjo-Čitluk).

Izvor: citluk.ba

www.brotnjo.ba

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Objavljen raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi u ŽZH za srpanj

    Crveni križ Županije Zapadnohercegovačke objavio je raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi koje će tijekom srpnja 2026. godine biti organizirane na području Županije Zapadnohercegovačke u suradnji s Transfuzijskim centrom Sveučilišne kliničke…

    IGROKAZ: Razgovarali Dodik i Izetbegović

    Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik objavio je da je razgovarao s predsjednikom Stranke demokratske akcije (SDA) Bakirom Izetbegovićem nakon međusobnih političkih poruka koje su posljednjih dana razmjenjivali putem medija i društvenih…