FIS veliki
Bandić podijelio po jedan crveni Barceloni i PSG-u

Na stadionu Johan Cruyff u Barceloni odigrana je utakmica 2. kola Omladinske Lige prvaka između Barcelone i PSG-a, pod palicom bosanskohercegovačkog suca Antonia Bandića. Pomagali su mu Nebojša Žugić i Amir Kadić, dok je četvrti sudac bio David Lopez Jimenez.

Bandić je dobro kontrolirao utakmicu koja je bila vrlo borbena i s puno tempa. Pokazao je dva opravdana crvena kartona, po jedan igračima svake momčadi, čime je zadržao disciplinu na terenu.

PSG je poveo u prvom dijelu, a Barcelona je u nastavku preokrenula rezultat i slavila s 2:1. Tako su mladi Barcelonini igrači djelomično popravili neuspjeh seniora koji su istim rezultatom poraženi od Parižana. Među strijelcima domaćih bio je i sin legendarnog Patrika Kluiverta.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    (VIDEO) Široki Brijeg: 115 ramskih hodočasnika stiglo u Ljuti Dolac na putu prema Međugorju

    Skupina od 115 hodočasnika iz Rame jučer je krenula pješice prema Međugorju, nastavljajući dugogodišnju tradiciju i zavjetno hodočašće prema jednom od najpoznatijih marijanskih svetišta u svijetu. Riječ je o drugoj…

    Posušje predstavilo novog trenera: Grbavac predvodi plavo-bijele

    HŠK Posušje službeno je potvrdio imenovanje Borislava Grbavca za novog šefa stručnog stožera prve momčadi. Klub je vijest objavio putem svojih službenih kanala, istaknuvši zadovoljstvo postignutim dogovorom. Uz Grbavca, stručni…