FIS veliki
Mladi glazbenici iz Posušja izdali prvi album

Bend „Aurora“ kojeg čine srednjoškolci iz Posušja izdao je svoj prvi album pod nazivom „Novi val“. Na albumu se nalazi deset pjesama koje govore o ljubavi, slobodi i izazovima odrastanja u Hercegovini.

Premijerni koncert održali su u prepunoj dvorani, gdje ih je publika nagradila gromoglasnim pljeskom. „Ovo je tek početak. Glazba je naš bijeg od svakodnevnice, ali i način da podijelimo svoje emocije s drugima“, ističe frontmen Luka.

Mladi glazbenici ističu da su sami pisali i aranžirali pjesme, a snimali su ih u lokalnom studiju. Album je već dostupan na digitalnim platformama, a interes pokazuje i nekoliko radijskih postaja.

Sufinancirano sredstvima Federalnog ministarstva kulture i športa

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Službeno: Milanović oduzeo Branimiru Glavašu sva odlikovanja i priznanja

    Branimir Glavaš više nema svoja odlikovanja. Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović donio je i službenu odluku kojom se Glavašu oduzimaju sva odlikovanja i priznanja koja je dobio od prvog hrvatskog…

    Civilna zaštita izdala nove preporuke za Mostar, evo što kažu

    Zbog požara koji je izbio na odlagalištu komunalnog otpada Uborak te posljedičnog širenja dima i lebdećih čestica, Gradski stožer civilne zaštite na sjednici održanoj danas u 14 sati podsjeća na…