FIS veliki
Mladi glazbenici iz Posušja izdali prvi album

Bend „Aurora“ kojeg čine srednjoškolci iz Posušja izdao je svoj prvi album pod nazivom „Novi val“. Na albumu se nalazi deset pjesama koje govore o ljubavi, slobodi i izazovima odrastanja u Hercegovini.

Premijerni koncert održali su u prepunoj dvorani, gdje ih je publika nagradila gromoglasnim pljeskom. „Ovo je tek početak. Glazba je naš bijeg od svakodnevnice, ali i način da podijelimo svoje emocije s drugima“, ističe frontmen Luka.

Mladi glazbenici ističu da su sami pisali i aranžirali pjesme, a snimali su ih u lokalnom studiju. Album je već dostupan na digitalnim platformama, a interes pokazuje i nekoliko radijskih postaja.

Sufinancirano sredstvima Federalnog ministarstva kulture i športa

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Objavljen raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi u ŽZH za srpanj

    Crveni križ Županije Zapadnohercegovačke objavio je raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi koje će tijekom srpnja 2026. godine biti organizirane na području Županije Zapadnohercegovačke u suradnji s Transfuzijskim centrom Sveučilišne kliničke…

    IGROKAZ: Razgovarali Dodik i Izetbegović

    Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik objavio je da je razgovarao s predsjednikom Stranke demokratske akcije (SDA) Bakirom Izetbegovićem nakon međusobnih političkih poruka koje su posljednjih dana razmjenjivali putem medija i društvenih…