Mladi glazbenici iz Posušja izdali prvi album

Bend „Aurora“ kojeg čine srednjoškolci iz Posušja izdao je svoj prvi album pod nazivom „Novi val“. Na albumu se nalazi deset pjesama koje govore o ljubavi, slobodi i izazovima odrastanja u Hercegovini.

Premijerni koncert održali su u prepunoj dvorani, gdje ih je publika nagradila gromoglasnim pljeskom. „Ovo je tek početak. Glazba je naš bijeg od svakodnevnice, ali i način da podijelimo svoje emocije s drugima“, ističe frontmen Luka.

Mladi glazbenici ističu da su sami pisali i aranžirali pjesme, a snimali su ih u lokalnom studiju. Album je već dostupan na digitalnim platformama, a interes pokazuje i nekoliko radijskih postaja.

Sufinancirano sredstvima Federalnog ministarstva kulture i športa

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Udruga umirovljenika Čapljina organizira izlet u sjevernu Hercegovinu

    Udruga umirovljenika grada Čapljine ponovno organizira jednodnevni izlet za svoje članove u sjevernu Hercegovinu. Sadržaj izleta uključuje posjet franjevačkom samostanu Rama – Šćit te obilazak Ramskog jezera. Ručak je organiziran…

    Njemačka napunila mrežu Curacaa i podsjetila na slavnih 7:1

    Nogometaši Njemačke pobjedom su otvorili nastup na Svjetskom prvenstvu svladavši debitanta Curacao rezultatom 7:1 u susretu odigranom u Houstonu. Nijemci su poveli već u 6. minuti pogotkom Lukasa Nmeche nakon…