FIS veliki
BIHAMK upozorava vozače: Kad dobijete prvu kaznu, vjerojatno je već zabilježeno više uzastopnih prekršaja

Bosanskohercegovački auto-moto klub (BIHAMK) obavještava sve vozače da se na prometnicama širom Bosne i Hercegovine, posebno u većim gradovima, postavlja sve veći broj suvremenih kamera koje automatski očitavaju registracijske tablice i prepoznaju vozila bez važeće registracije.

“Svaki prolazak neregistriranog vozila pored takve kamere evidentira se kao prekršaj, bez potrebe da policija zaustavlja vozilo ili unaprijed obavještava vozača”, navode iz BIHAMK-a, prenosi Klix.

BIHAMK upozorava da, dok vlasnik dobije prvu kaznu na kućnu adresu, može biti zabilježeno više uzastopnih prekršaja, što u konačnici može dovesti do novčanih kazni u iznosu od nekoliko tisuća konvertibilnih maraka.

“Pozivamo sve vozače da pravovremeno provjere datum isteka registracije i izvrše potrebne obaveze na vrijeme, kako bi izbjegli neželjene troškove i sankcije”, dodaje se u priopćenju.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Otvaraju se novi granični prijelazi: Lakši promet između ŽZH i Hrvatske

    Od 1. lipnja ove godine preko graničnih prijelaza Dvorine – Subašići i Aržano Pazar – Vinica privremeno je odobren međunarodni putnički promet 24 sata dnevno, odlučila je Mješovita međudržavna komisija…

    Podmilačje još jednom poslalo snažnu poruku mira, zajedništva i očuvanja vrijednosti koje povezuju hrvatski narod

    Svetište sv. Ive u Podmilačju, jedno od najstarijih i najznačajnijih hodočasničkih i zavjetnihmjesta u Bosni i Hercegovini, i ove je godine okupilo desetke tisuća vjernika iz svih krajevazemlje i inozemstva.…