FIS veliki
Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ zahvalili dopredsjednici Leko na suradnji

Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ zahvalili dopredsjednici Leko na suradnji

Ministrica financija i dopredsjednica Vlade Županije Zapadnohercegovačke Blagica Leko sastala se danas s predstavnicima sportske udruge „Liga Hercegovine“ Ivanom Zeljkom i Nikicom Šiljegom. Sastanak je upriličen u prostorijama Ministarstva financija ŽZH u Ljubuškom. Ministrica Leko je ovaj susret iskoristila da predstavnicima sportske udruge „Liga Hercegovine“ čestita na još jednom uspješno organiziranom malonogometnom turniru „Liga Hercegovine“. Riječ je o turniru koji je postao tradicionalan, te svake godine bilježi sve veću posjećenost. 

Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ ovom prilikom su zahvalili ministrici Leko na suradnji i podršci koju Ministarstvo financija ŽZH daje „Ligi Hercegovine“ i iznijeli svoje planove za iduću godinu. Ministrica Leko je pohvalila rad udruge i buduće planove te izrazila nadu da će se suradnja nastaviti i u narednom razdoblju.

Radio Ljubuški

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Dalić: Tri boda su najvažnija, ovo nam je trebalo

    Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić nakon teško izborene pobjede nad Panamom (1-0) izjavio je da se nada da će sada sve biti puno bolje i kvalitetnije.¸“Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik…

    Uzarićani u zajedništvu vjere i tradicije: Paljenjem svitnjaka i hodočašćem na Crnašnicu proslavljena uočnica svetoga Ivana Krstitelja

    Uoči blagdana svetoga Ivana Krstitelja, u Uzarićima je upriličeno tradicionalno paljenje krijesa, odnosno svitnjaka, koje je ove godine organizirano zajedničkim snagama župe, predvođene fra Džonijem, i Dobrovoljnog vatrogasnog društva Uzarići.…