Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ zahvalili dopredsjednici Leko na suradnji

Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ zahvalili dopredsjednici Leko na suradnji

Ministrica financija i dopredsjednica Vlade Županije Zapadnohercegovačke Blagica Leko sastala se danas s predstavnicima sportske udruge „Liga Hercegovine“ Ivanom Zeljkom i Nikicom Šiljegom. Sastanak je upriličen u prostorijama Ministarstva financija ŽZH u Ljubuškom. Ministrica Leko je ovaj susret iskoristila da predstavnicima sportske udruge „Liga Hercegovine“ čestita na još jednom uspješno organiziranom malonogometnom turniru „Liga Hercegovine“. Riječ je o turniru koji je postao tradicionalan, te svake godine bilježi sve veću posjećenost. 

Predstavnici sportske udruge „Liga Hercegovine“ ovom prilikom su zahvalili ministrici Leko na suradnji i podršci koju Ministarstvo financija ŽZH daje „Ligi Hercegovine“ i iznijeli svoje planove za iduću godinu. Ministrica Leko je pohvalila rad udruge i buduće planove te izrazila nadu da će se suradnja nastaviti i u narednom razdoblju.

Radio Ljubuški

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Posušje ulaže više od 85.000 KM u radove na Mokrom Docu

    U Posušju je potpisan ugovor vrijedan 85.854,60 KM za sanaciju kanalizacijskog kolektora na lokalitetu Mokri Dolac. Načelnik općine Posušje Ante Begić potpisao je s Matom Mitrom, direktorom tvrtke Tigra d.o.o.…

    Čitluk dobio moderniju prometnicu s parkingom

    Općina Čitluk u svibnju 2025. godine potpisala je ugovor za izvođenje radova na „Prometnici E“ s konzorcijem CO Martinović d.o.o. Čitluk – Putovi d.o.o. Grude te su, ubrzo nakon potpisivanja…