Hrvatska Udruga mladih u središnjoj Bosni dobila novo vodstvo: Monika Pavlović predsjednica

Na izbornoj skupštini Hrvatske udruge mladih u središnjoj Bosni, održanoj večeras u Vitezu, za novu predsjednicu izabrana je Monika Pavlović.

Za članove Predsjedništva Udruge izabrani su: Stjepan Grebenar, Katarina Mlakić, Emilija Krišto, Antonela Gelić, Ena Šafradin, Ivana Ćalić, Lana Ćalić, Ivan Mišković, Ilija Šero, Loredana Gudelj i Mateo Marić.

Novoizabrana predsjednica Monika Pavlović zahvalila se članovima na ukazanom povjerenju te istaknula kako će Udruga i u narednom razdoblju nastaviti s provedbom projekata i aktivnosti usmjerenih na uključivanje mladih u društveni, kulturni i humanitarni život zajednice, piše n24.

Posebnu zahvalu uputila je dosadašnjem predsjedniku Mateu Mariću, naglasivši njegov izniman doprinos radu Udruge.

“Mateo je svojim trudom i angažmanom isprofilirao Udrugu i učinio je prepoznatljivom u društvenoj zajednici. Na tom temelju nastavljamo dalje, s novom energijom i zajedničkim ciljevima.”, poručila je Monika Pavlović.

Hrvatska Udruga mladih u Središnjoj Bosni već niz godina djeluje s ciljem okupljanja mladih, poticanja njihova angažmana i promicanja pozitivnih društvenih vrijednosti u lokalnoj zajednici i šire.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Juniori Posušja uvjerljivo otvorili doigravanje za Premijer omladinsku ligu

    Juniori HŠK Posušje na impresivan su način otvorili doigravanje za ulazak u Premijer omladinsku ligu. U prvom susretu, odigranom na stadionu Pod Borićima u Bihaću, svladali su domaći NK Jedinstvo…

    Učiteljice iz Hercegovine o problemima u školstvu: “Roditelji danas predstavljaju najteži dio posla”

    Rad u prosvjeti već odavno nije samo prenošenje znanja, a suvremeni prosvjetni radnici suočavaju se s izazovima koji nadilaze okvire tradicionalne učionice. Društvene promjene, ubrzan životni ritam i dominantan utjecaj…