FIS veliki
Autom se u zaletio u skupinu ljudi, prema prvim informacijama ima ozlijeđenih

Danas se u beogradskom naselju Banjica dogodila teška nesreća kad se vozač, iz trenutačno neutvrđenih razloga, vozilom zaletio u skupinu ljudi. Navodno se ovo dogodilo na obližnjoj benzinskoj crpki. Očevici tvrde kako su dvije osobe zarobljene ispod vozila te da, navodno, ima i teško ozlijeđenih. Blic piše da je auto koji se zaletio među ljude bio marke Golf.

“Dobili smo dojavu u 12.36 da je na OMV crpki kod pet nebodera na Banjici, došlo do gaženja dva pješaka i poslali smo dvije ekipe. Prva ekipa je žensku osobu od 55 godina, s vidljivo lakšim ozljedama prevezla u Urgentni centar, a druga ekipa Hitne pomoći je još na licu mjesta. A što se točno dogodilo, to vam još ne mogu reći”, rekla je za Danas dr. Ivana Stefanović iz Hitne pomoći.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Uspon tvrtke iz BiH: Rade za Porsche, Ferrari i BMW i udvostručuju broj radnika

    Gradonačelnik Dervente Igor Žunić s predstavnicima Gospodarske komore Republike Srpske posjetio je kompaniju Mubea Carbo Tech, među čijim kupcima nalaze se renomirani proizvođači automobila luksuzne klase, poput Porschea, Ferrarija, BMW-a…

    Široki Brijeg: U prvoj akciji darivanja krvi u SMT Mepasu prikupljene 32 doze krvi

    U SMT Mepasu u Širokom Brijegu, u četvrtak 25. lipnja 2026. godine, održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi za djelatnike i posjetitelje prodajnog centra, u kojoj su prikupljene 32 doze…