FIS veliki
Autom se u zaletio u skupinu ljudi, prema prvim informacijama ima ozlijeđenih

Danas se u beogradskom naselju Banjica dogodila teška nesreća kad se vozač, iz trenutačno neutvrđenih razloga, vozilom zaletio u skupinu ljudi. Navodno se ovo dogodilo na obližnjoj benzinskoj crpki. Očevici tvrde kako su dvije osobe zarobljene ispod vozila te da, navodno, ima i teško ozlijeđenih. Blic piše da je auto koji se zaletio među ljude bio marke Golf.

“Dobili smo dojavu u 12.36 da je na OMV crpki kod pet nebodera na Banjici, došlo do gaženja dva pješaka i poslali smo dvije ekipe. Prva ekipa je žensku osobu od 55 godina, s vidljivo lakšim ozljedama prevezla u Urgentni centar, a druga ekipa Hitne pomoći je još na licu mjesta. A što se točno dogodilo, to vam još ne mogu reći”, rekla je za Danas dr. Ivana Stefanović iz Hitne pomoći.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    ZA 5 DANA ISTJEČE ROK ZA IMENOVANJE: Nema dogovora oko imenovanje visokog predstavnika u BiH

    Utjecajne europske države još nisu postigle dogovor sa SAD o tome tko će biti novi visoki predstavnik međunarodne zajednice za Bosnu i Hercegovinu iako se to očekivalo do kraja lipnja.…

    MEĐUGORJE Na 45. obljetnicu Gospinih ukazanja tisuće hodočasnika iz 37 zemalja

    Nakon večernje svete mise na uočnicu 45. obljetnice Gospinih ukazanja, na kojoj su bili deseci tisuća hodočasnika 260 svećenika, uslijedilo je zajedničko jednosatno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu, koje…