
Rukometaši Zrinjskog upisali su važnu pobjedu u okviru desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, svladavši na domaćem terenu ekipu Maglaja rezultatom 30:27 (12:12). Susret je donio mnogo dinamike, preokreta i atraktivnih poteza, a odličnu utakmicu odigrao je Brotnjak Marijan Šaravanja, jedan od ključnih igrača Zrinjskog.
Domaći rukometaši otvorili su susret furiozno te već u 11. minuti stigli do prednosti od 7:2. Kontrolirali su ritam i rezultat sve do završnice prvog dijela, kada gosti iz Maglaja boljom igrom dolaze do poravnanja i na odmor odlaze s 12:12.
Maglaj početkom drugog poluvremena na kratko preuzima vodstvo, no Zrinjski brzo uzvraća. Već nakon sedam minuta nastavka Plemići ponovno dolaze do prednosti koju su uspjeli sačuvati do posljednjeg zvuka sirene, čime potvrđuju vrijedna tri boda.
Najefikasniji u redovima Zrinjskog bili su Patrik Pavičić sa šest pogodaka te Marijan Šaravanja, Brotnjak koji je ponovno pokazao kvalitetu, postigavši pet golova i odigrao jednu od zapaženijih utakmica.
Powered by WPeMatico











