FIS veliki
Građani u FBiH tijekom “crnog petka” potrošili više od 633 milijuna KM

U Federaciji BiH građani su tijekom akcije „crni petak“ potrošili ukupno 633.908.756 KM, pokazuju podaci Porezne uprave FBiH. Samo u petak, 28. studenoga, promet evidentiran putem fiskalnih uređaja na serveru Porezne uprave iznosio je 263.796.382 KM.

Dan ranije, u četvrtak 27. studenoga, ukupni promet obveznika fiskalizacije u Federaciji BiH iznosio je 254.188.114 KM, dok je u subotu, 29. studenoga, evidentirano 115.924.260 KM, prenose federalni mediji.

Za usporedbu, ukupni evidentirani promet na „crni petak“ prošle godine iznosio je 227.024.849 KM, navodi Srna.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    ZA 5 DANA ISTJEČE ROK ZA IMENOVANJE: Nema dogovora oko imenovanje visokog predstavnika u BiH

    Utjecajne europske države još nisu postigle dogovor sa SAD o tome tko će biti novi visoki predstavnik međunarodne zajednice za Bosnu i Hercegovinu iako se to očekivalo do kraja lipnja.…

    MEĐUGORJE Na 45. obljetnicu Gospinih ukazanja tisuće hodočasnika iz 37 zemalja

    Nakon večernje svete mise na uočnicu 45. obljetnice Gospinih ukazanja, na kojoj su bili deseci tisuća hodočasnika 260 svećenika, uslijedilo je zajedničko jednosatno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu, koje…