FIS veliki
Andrej Šego i Mate Anđelić pozvani u kamp „Elitni omladinski igrači“

Andrej Šego i Mate Anđelić pozvani u kamp „Elitni omladinski igrači“

Andrej Šego i Mate Anđelić, mladi nogometaši HNK Brotnjo – Čitluk, sudjeluju na kampu „Elitni omladinski igrači“, koji se održava u trening centru Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine u Zenica od 10 do 14. prosinca 2025. godine.

Šegu i Anđelića, NS BiH na kamp je pozvao kao istaknute igrače uzrasta 2012. godište, a kamp je dio nogometne Akademije.

Nogometna akademija NS BiH temelji se na organizaciji kampova na kojima se radi u skladu s UEFA preporukama te se naglasak stavlja na poseban trenažni proces prilagođen uzrastu nogometaša, obrazovne sadržaje poput radionica i predavanja, kao i na integritet igrača i igre.

Spomenuti kamp NS BiH okuplja najperspektivnije mlade nogometaše iz Bosne i Hercegovine.

citluk.ba

www.brotnjo.info 

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    NK Široki Brijeg otvorio pripreme: Mato Stanić pred transferom, poznat raspored kontrolnih utakmica

    Nogometaši Širokog Brijega danas su u 18 sati službeno započeli pripreme za sezonu 2026./2027. Okupljanjem i prozivkom igrača u Kampu Musa-Karačić označen je početak novog pripremnog ciklusa, tijekom kojeg će…

    Stožer CZ Grada Mostara: Neke zagađujuće materije mogu izazvati zdravstvene tegobe

    Stožer Civilne zaštite Grada Mostara izdao je preporuke i upozorenja građanima zbog požara koji je izbio u ponedjeljak na odlagalištu komunalnog otpada Uborak, uslijed kojeg je došlo do širenja dima…