FIS veliki
Digitalizacija javne uprave u fokusu: Buhač i Meyer o planovima za suvremeniji rad institucija u HNŽ-u

Prvi službeni sastanak rezidentnoga predstavnika Razvojnog programa Ujedinjenih naroda (UNDP) u Bosni i Hercegovini Renauda Meyera i predsjednice Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marije Buhač održan je danas u zgradi Vlade HNŽ-a u Mostaru.

Uz upoznavanje i razmjenu informacija o dosadašnjoj suradnji dviju institucija, na sastanku se razgovaralo i o planovima za nadolazeće razdoblje, pri čemu je posebna pozornost posvećena provedbi opsežnog projekta digitalizacije javne uprave u Hercegovačko-neretvanskoj županiji.

Predsjednica Vlade Marija Buhač zahvalila je rezidentnom predstavniku UNDP-a na dosadašnjoj potpori, osobito na iskazanoj spremnosti za razmjenu iskustava i pružanje stručne pomoći u okviru projekta županijske digitalizacije, priopćila je županijska Vlada.

Tom je prigodom podsjetila kako je, sukladno Smjernicama djelovanja Vlade HNŽ-a te općoj politici osuvremenjivanja rada svih resora s ciljem stvaranja pristupačnije, učinkovitije i djelotvornije javne uprave, proces digitalizacije započeo u Ministarstvu unutarnjih poslova HNŽ-a, gdje su već vidljivi konkretni rezultati.

Sastanku su nazočili i voditelj Tima za provedbu Plana digitalizacije HNŽ-a Vedran Buhovac te rukovoditeljica jednog od sektora u UNDP-u Aida Laković Hošo.

Digitalizacija javne uprave u fokusu: Buhač i Meyer o planovima za suvremeniji rad institucija u HNŽ-u

(www.jabuka.tv | Foto: Vlada HNŽ)

The post Digitalizacija javne uprave u fokusu: Buhač i Meyer o planovima za suvremeniji rad institucija u HNŽ-u first appeared on Jabuka.tv.

Digitalizacija javne uprave u fokusu: Buhač i Meyer o planovima za suvremeniji rad institucija u HNŽ-u

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Stožer CZ Grada Mostara: Neke zagađujuće materije mogu izazvati zdravstvene tegobe

    Stožer Civilne zaštite Grada Mostara izdao je preporuke i upozorenja građanima zbog požara koji je izbio u ponedjeljak na odlagalištu komunalnog otpada Uborak, uslijed kojeg je došlo do širenja dima…

    Objavljen žestok telefonski razgovor Dodika i Izetbegovića: Razmijenili optužbe i uvrede

    Nakon što je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik najavio, a na to ga ranije pozvao prvi čovjek SDA Bakir Izetbegović, Srpski glasnik ekskluzivno je objavio razgovor koji je izazvao veliko zanimanje…