FIS veliki
HŠK Zrinjski predstavio novo pojačanje

HŠK Zrinjski Mostar potvrdio je dolazak novog pojačanja, Toma Palić od danas je i službeno član aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine.

Branič rođen u Zagrebu 2002. godine stigao je u Mostar kao slobodan igrač, a s Plemićima je potpisao ugovor koji će ga na stadionu pod Bijelim Brijegom zadržati do ljeta 2028. godine.

Palić je s momčadi trenirao od prvog dana zimskih priprema, a iza sebe ima bogato iskustvo u mlađim uzrasnim kategorijama GNK Dinamo Zagreb, gdje je nastupao i za drugu momčad zagrebačkog kluba.

Seniorsku karijeru gradio je u dresu NK Dubrava, gdje je proveo tri sezone.

Dolazak mladog braniča u Zrinjski dodatno će osnažiti obrambene redove Plemića, koji se pripremaju za nastavak domaćih i europskih izazova.

Klub je objavu završio porukom: “Toma, dobro došao u HŠK Zrinjski!”

Vrisak.info

HŠK Zrinjski predstavio novo pojačanje

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    POVIJESNI REZULTAT: BiH praktički osigurala 16-inu finala

    Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u susretu je 3. kola skupine B na Svjetskom prvenstvu u Seattleu svladala Katar sa 3-1 (2-1) i tako osvojla treće mjesto s četiri osvojena…

    (VIDEO) Široki Brijeg: 115 ramskih hodočasnika stiglo u Ljuti Dolac na putu prema Međugorju

    Skupina od 115 hodočasnika iz Rame jučer je krenula pješice prema Međugorju, nastavljajući dugogodišnju tradiciju i zavjetno hodočašće prema jednom od najpoznatijih marijanskih svetišta u svijetu. Riječ je o drugoj…