FIS veliki
HŠK Zrinjski predstavio novo pojačanje

HŠK Zrinjski Mostar potvrdio je dolazak novog pojačanja, Toma Palić od danas je i službeno član aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine.

Branič rođen u Zagrebu 2002. godine stigao je u Mostar kao slobodan igrač, a s Plemićima je potpisao ugovor koji će ga na stadionu pod Bijelim Brijegom zadržati do ljeta 2028. godine.

Palić je s momčadi trenirao od prvog dana zimskih priprema, a iza sebe ima bogato iskustvo u mlađim uzrasnim kategorijama GNK Dinamo Zagreb, gdje je nastupao i za drugu momčad zagrebačkog kluba.

Seniorsku karijeru gradio je u dresu NK Dubrava, gdje je proveo tri sezone.

Dolazak mladog braniča u Zrinjski dodatno će osnažiti obrambene redove Plemića, koji se pripremaju za nastavak domaćih i europskih izazova.

Klub je objavu završio porukom: “Toma, dobro došao u HŠK Zrinjski!”

Vrisak.info

HŠK Zrinjski predstavio novo pojačanje

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Posušje predstavilo novog trenera: Grbavac predvodi plavo-bijele

    HŠK Posušje službeno je potvrdio imenovanje Borislava Grbavca za novog šefa stručnog stožera prve momčadi. Klub je vijest objavio putem svojih službenih kanala, istaknuvši zadovoljstvo postignutim dogovorom. Uz Grbavca, stručni…

    JEDVA DOČEKALI Otvorena 2 nova prijelaza! Trebali bi smanjiti ljetne gužve; evo i gdje

    Mješovito međudržavno povjerenstvo Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine donijelo je odluke kojima se od 1. lipnja ove godine privremeno odobrava međunarodni promet putnika 24 sata dnevno preko dva dosadašnja granična…