FIS veliki
Ljubuški dočekuje rukometaše – uveličajte ovaj događaj!

Ljubuški se priprema za poseban događaj – svečani doček svojih rukometnih reprezentativaca – Ivana Pavlovića, Davida Mandića, Mateja Mandića, Diana Ćeške i Marina Jelinića, osvajača brončane medalje na Europskom prvenstvu.

Doček će se održati u srijedu, 4. veljače, u dvorani Osnovne škole Marka Marulića, s početkom u 12 sati, gdje će okupljene dočekati glazbeni program, kao i prigodno jelo i piće, čime će se dodatno obilježiti ovaj svečani trenutak ponosa i zajedništva.

Ovim događajem želi se uputiti iskrena zahvala sportašima koji su svojim zalaganjem, sportskim ponašanjem i vrhunskim rezultatima dostojno pronijeli ime Ljubuškog te postali primjer mladima koji tek ulaze u svijet sporta.

Pozivaju se svi građani, učenici, sportaši, navijači i obitelji da svojim dolaskom uveličaju ovaj radosni događaj i zajedno u svečanom ozračju pozdrave naše rukometne heroje.

Svečani doček zajednički organiziraju Grad Ljubuški i RK Izviđač Agram.

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Otvaraju se novi granični prijelazi: Lakši promet između ŽZH i Hrvatske

    Od 1. lipnja ove godine preko graničnih prijelaza Dvorine – Subašići i Aržano Pazar – Vinica privremeno je odobren međunarodni putnički promet 24 sata dnevno, odlučila je Mješovita međudržavna komisija…

    Podmilačje još jednom poslalo snažnu poruku mira, zajedništva i očuvanja vrijednosti koje povezuju hrvatski narod

    Svetište sv. Ive u Podmilačju, jedno od najstarijih i najznačajnijih hodočasničkih i zavjetnihmjesta u Bosni i Hercegovini, i ove je godine okupilo desetke tisuća vjernika iz svih krajevazemlje i inozemstva.…