Nisu uspjeli pozivi na bojkot, Hrvati se okupili i slavili uz reprezentaciju i Thompsona

Veličanstveni prizori iz Zagreba obići će svijet. Hrvati su na prepunom Trgu Bana Jelačića dočekali svoje rukometaše osvajače brončane medalje na upravo završenom Europskom prvenstvu.

Iako je ljevičarska sekta koja upravlja hrvatskim glavnim gradom pokušala zaustaviti proslavu hrvatskog naroda sa svojim sportskim junacima, sve je u pravom trenutku presjekao predsjednik Vlade RH gdje je Vlada organizirala doček kako to i priliči u ovim situacijama.

Cijeli događaj protekao je bez ijednog incidenta, jako lijepa atmosfera uz domoljubne pjesme.

Posebno je bilo euforično kad se na bini s rukometašima pojavio Marko Perković Thompson i otpjevao sa Hrvatskim ružama ‘Ako ne znaš šta je bilo’. Slijedila je Moj Ivane pa Ravnoteža pjesme koje su birali hrvatski reprezentativci.

Valja napomenuti da nije uspjela sabotaža Grada Zagreba na čelu sa Tomaševićem i da su se jako kratko radovali misleći da dočeka neće biti.

Neke radikalne ljevičarke poput Darije Orešković i drugarice Benčić pozivale su na bojkot dočeka no na njihovu žalost Hrvati previše vole svoju Hrvatsku i svoje vitezove i nisu ih poslušali, čak šta više okupili su se u desetcima tisuća na Trgu Bana Jelačića.

Neka pati koga smeta!

www.abcportal.info

The post Nisu uspjeli pozivi na bojkot, Hrvati se okupili i slavili uz reprezentaciju i Thompsona first appeared on ABCportal.

Nisu uspjeli pozivi na bojkot, Hrvati se okupili i slavili uz reprezentaciju i Thompsona

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    BiH: 19-godišnja djevojka poginula pri prevrtanju quada

    Jučer se u općini Doboj Istok dogodila teška prometna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život. Prema neslužbenim informacijama, riječ je o 19–godišnjoj djevojci. Ona je život izgubila nakon…

    Grude: Generacija ’76 obilježila 50 godina mature

    Nekadašnji učenici devete generacije Gimnazije Grude, današnje Srednje škole Antuna Branka Šimića u Grudama, okupili su se povodom obilježavanja 50. godišnjice mature. Generacija koja je srednjoškolsko obrazovanje završila 1976. godine…