FIS veliki
Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu

Darick Kobie Morris od danas je novi igrač Zrinjskog, a suradnja između 30-godišnjeg braniča i kluba je dogovorena do ljeta 2027. godine.

Hrvat rođen u Sjedinjenim Američkim Državama tako se vraća u bh. nogomet nakon tri i pol godine jer je od 2019. do 2022. godine nosio dres FK Tuzla City.

Profesionalnu karijeru Morris je počeo u GNK Dinamo Zagreb, a nakon odlaska iz Tuzle igrao je u Sloveniji (NŠ Mura) i Kini (Meizhou Hakka FC)

Kobie, dobrodošao u redove Zrinjskog. Želimo ti puno uspješnih nastupa u dresu s lentom, priopćeno je iz kluba.

(www.jabuka.tv | Foto: HŠK Zrinjski)

The post Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu first appeared on Jabuka.tv.

Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    U Sarajevu se bira Miss BiH: Među djevojkama koje se natječu i Širokobriježanka Lana Brekalo

    Izbor za Miss BiH za Miss svijeta bit će održan danas u Sarajevu, a za ovu prestižnu titulu natječe se 19 djevojaka. Pobjednica će predstavljati našu zemlju na izboru Miss…

    FOTO| Ponovni susret generacije 1963.- emocije, smijeh i sjećanja

    Nekada školske klupe, školsko zvono i bezbrižni dani djetinjstva, a danas uspomene koje ni vrijeme nije izbrisalo. Generacija rođena 1963. godine ponovno se okupila kako bi obilježila zajedničke školske dane…