FIS veliki
Djevojka ozlijeđena u tramvajskoj nezgodi u Sarajevu premještena na odjel poluintenzivne njege

Pacijentica koja je ozlijeđena u izlijetanju tramvaja u Sarajevu premještena je s jedinice intenzivne terapije, na odjel poluintenzivne njege.

”Jutros je stabilnije i u daljem poboljšanju. Liječenje se nastavlja, uz anesteziološki nadzor i multidisciplinarni pristup te provođenje rehabilitacijskih mjera u skladu s njenim trenutačnim zdravstvenim stanjem” – potvrdio je Ismet Gavrankapetanović, direktor Opće bolnice ‘Prim. dr. Abdulah Nakaš’.

Djevojka (17) hospitalizirana je u Općoj bolnici nakon teških povreda koje je zadobila u tramvajskoj nesreći koja se dogodila prošlog tjedna u Sarajevu.

Do nesreća je došlo kad je tramvaj iz pravca Željezničke stanice velikom brzinom ušao u raskrsnicu kod Tehničke škole. Iskočio je iz šina, udario u tramvajsku stanicu i pješake.

U nesreći je stradao mladić Erdoan Morankić, a više osoba je povrijeđeno.

Vrisak.info

Djevojka ozlijeđena u tramvajskoj nezgodi u Sarajevu premještena na odjel poluintenzivne njege

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Hrvatska pobijedila Ganu 2-1 i završila druga u skupini

    Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Ganu u Philadelphiji s 2-1 (1-0) u posljednjem, trećem kolu skupine L Svjetskog prvenstva, čime je izborila nokaut fazu s drugog mjesta. Istovremeno je Engleska…

    Široki Brijeg: DVD-ovi Jare i Uzarići obnovili kupalište na Mostarskom blatu

    Na Mostarskom blatu ovog vikenda dogodila se prava priča o zajedništvu i ljubavi prema rodnom kraju. Dobrovoljna vatrogasna društva Jare i DVD Uzarići, uz pomoć mještana te prijatelja iz Ribolovnog…