FIS veliki
BAŠIĆ: Šteta što nismo uzeli važan bod

U prvom susretu 24. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, Velež je na stadionu “Rođeni” s minimalnih 1:0 savladao Posušje pogotkom Salčina.

Vrijedna pobjeda Veleža koja ih je lansirala na četvrto mjesto na ljestvici, dok će Posušje ostati na osmoj poziciji nakon ovog kola.

Nakon utakmice komentar su dali treneri obje momčadi Dario Bašić i Ibro Rahimić.

“Znali smo kako će biti teška utakmica”, počeo je Bašić i nastavio:

“Domaćin je u početku pokušao da nam pravi probleme nije uspio. Mi smo imali neke tranzicije koje nismo koristili”, rekao je Bašić i dodao:

Drugo poluvrijeme slično, dosta se igralo snažno i iz jedne naše nepažnje pao je gol. Nakon gola smo uzeli puno rizika, imali smo prilike, nismo dali gol koji bi nam donio veoma važan bod protiv ovakve ekipe.”

BAŠIĆ: Šteta što nismo uzeli važan bod

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Smrtonosne vrućine lome Europu: Evo gdje su sve oboreni rekordi temperatura

    Velik dio Europe suočio se u subotu s još jednim vrućim danom, s oborenim temperaturnim rekordima u Češkoj, Njemačkoj i Danskoj, što je dovelo zdravstvene sustave pod ogroman pritisak. Dok…

    Andrej Plenković posjetio Drinovce kod Gruda

    U subotu je župna crkva u Drinovcima kod Gruda bila mjesto posebnog susreta, a u goste im je stigao Andrej Plenković. Hrvatski premijer Andrej Plenković, zajedno sa svojom obitelji, posjetio…