FIS veliki
Tomašević Hod za život prebacio u Zrinjevac

Grad Zagreb izvijestio je u subotu da je inicijativa Hod za život dobila sve potrebne dozvole za održavanje Hoda za život 9. svibnja dok je gradonačelnik Tomislav Tomašević prozvao tu inicijativu da pokušava napraviti sukob s njim od nečega što uopće nema smisla.

Tomašević je novinarima tijekom akcije čišćenja jezera Sopnica rekao da je i zadnji put trebalo tri mjeseca za dobivanje dozvola te da je to uobičajena praksa.

“Ne želim sudjelovati u reklamiranju Hoda za život koji pokušava napraviti sukob sa mnom od nečega što uopće nema smisla”, rekao je Tomašević.

Naglasio je da su dobili dozvole u Zrinjevcu, kao što je rečeno, za koncert, dobili su i dozvole za uzimanje javne površine za štandove, a prometna ako nije uskoro će je dobiti, kao i svake godine.

U međuvremenu se doznaje u Gradu da je Hod za živo dobio sve potrebne dozvole.

Inicijativa “Hod za život” prozvala je u srijedu zagrebačkog gradonačelnika za ‘iznošenje neistina i izmišljotina’ o izdavanju dozvola Hodu za život, navodeći kako je netočna i njegova tvrdnja da su tražili “alternativnu lokaciju” na Zrinjevcu.

Za sindikalni prosvjed koji se danas održava u Zagrebu, gradonačelnik je rekao da uvijek podržava sindikalno organiziranje i zahtjeve što se tiče povećanja radničkih prava.

Tomašević Hod za život prebacio u Zrinjevac

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    FOTO| Ponovni susret generacije 1963.- emocije, smijeh i sjećanja

    Nekada školske klupe, školsko zvono i bezbrižni dani djetinjstva, a danas uspomene koje ni vrijeme nije izbrisalo. Generacija rođena 1963. godine ponovno se okupila kako bi obilježila zajedničke školske dane…

    MVP ABA 2 lige napušta HKK Široki: Karijeru nastavlja u Njemačkoj

    HKK Široki oprostio se od američkog košarkaša D’Mitrika Tricea, koji nakon jedne sezone provedene u klubu nastavlja karijeru u Njemačkoj. Kako je objavio klub, Trice karijeru nastavlja u njemačkom prvoligašu…