Najbolji zaposlenici HT Eroneta za 2025. nagrađeni na Management Forumu u Vitezu

Ana Čović Zovko, Tatjana Pregelj, Maja Omerbegović, Nikola Pažin, Zlatko Knežević i Mario Ćosić najbolji su zaposlenici HT Eroneta za 2025. godinu, a priznanja su im uručena na Management Forumu HT Eroneta održanom u Vitezu.

Ovo je prvi put da je HT Eronet dodijelio posebna priznanja zaposlenicima koji su svojim radom, stručnošću, odgovornošću i predanošću ostvarili iznimne rezultate te tako dali značajan doprinos i uspjehu same kompanije. Prigodne im je darove, uime Uprave Društva, uručio predsjednik Uprave Goran Kraljević, istaknuvši kako u HT Eronetu ima mnogo onih koji se ističu svojom izvrsnošću, a ovogodišnji su nagrađeni – najbolji među najboljima.

Dvodnevni Management Forum okupio je zaposlenike i vodstvo HT Eroneta te bio prigoda za predstavljanje poslovnih rezultata, strateških projekata i planova za buduće razdoblje.

Kroz niz predavanja i prezentacija sudionici su razmijenili iskustva i razgovarali o izazovima suvremenog poslovanja, razvoju timova i daljnjem unapređenju poslovnih procesa, uz jasnu poruku kako su djelatnici temelj uspjeha organizacije te ključ njezina daljnjeg razvoja i poslovnih uspjeha.

1000237484

eronet1

Glavni banner top pozicija 5
  • Related Posts

    Kovačevića pitali “BiH ili Hrvatska”: Ja sam bio u ARBiH – punim srcem u majici s ljiljanima

    Slaven Kovačević, kandidat za hrvatskog člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine (DF), oštro je reagirao na pitanje voditeljice Hayat televizije o tome za koju će reprezentaciju navijati na predstojećem Svjetskom prvenstvu.…

    VIDEO | Muškarac trgao zastavu Herceg-Bosne u Čapljini: Traži se hitno uhićenje

    Gradski odbor HDZ BiH Čapljina najoštrije je osudio uništavanje i trganje zastave Hrvatske Republike Herceg-Bosne u naselju Domanovići te zatražio hitno procesuiranje odgovornih. Iz ove stranke navode kako incident predstavlja…