Četiri nogometaša iz Zrinjskog igrat će na Svjetskom prvenstvu

Svjetsko nogometno prvenstvo koje se ove godine igra u SAD-u, Kanadi i Meksiku počinje za deset dana. Na njemu će se naći čak petorica bivših igrača Zrinjskog, a njih četvorica su prošli kroz omladinski pogon. Razlozi ovog velikog uspjeha su brojni, javlja RTV HB.

Luka Modrić, Petar Sučić, Ivan Bašić, Stjepan Radeljić i Nikola Vasilj nastupali su za mostarski Zrinjski, a dio su nogometne elite koja će za nastupati na najvećoj nogometnoj sceni. Svi osim Modrića brusili su se u omladinskoj školi Zrinjskog. 

Pogledajte prilog RTV HB:

www.abcportal.info

The post Četiri nogometaša iz Zrinjskog igrat će na Svjetskom prvenstvu first appeared on ABCportal.

Četiri nogometaša iz Zrinjskog igrat će na Svjetskom prvenstvu

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    VIDEO | Muškarac trgao zastavu Herceg-Bosne u Čapljini: Traži se hitno uhićenje

    Gradski odbor HDZ BiH Čapljina najoštrije je osudio uništavanje i trganje zastave Hrvatske Republike Herceg-Bosne u naselju Domanovići te zatražio hitno procesuiranje odgovornih. Iz ove stranke navode kako incident predstavlja…

    Vukanović i Crnadak – Zajednički nastup na izborima za suštinske promjene u RS-u

    Predsjednik Liste za pravdu i red Nebojša Vukanović i predsjednik Partije demokratskog progresa (PDP) Republike Srpske Igor Crnadak izjavili su da su predali zajedničku koalicijsku listu za izbore za Narodnu…