Policija u Mostaru uhitila je muškarca nakon što je tijekom kriminalističke obrade kod njega pronađena veća količina tvari koja svojim izgledom podsjeća na heroin.
Osumnjičeni pokušao odbaciti vrećicu
Policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije u srijedu, 26. kolovoza, oko 18:15 sati lišili su slobode B.P. (1979.) iz Mostara.
Prema informacijama iz MUP-a HNŽ-a, policija je postupala na temelju ranije prikupljenih operativnih saznanja. Tijekom postupanja osumnjičeni je odbacio PVC vrećicu u kojoj se nalazila smeđa tvar koja izgledom asocira na heroin.
Pretresom stana pronađena vaga i dodatna količina tvari
Nakon uhićenja, a na temelju usmene naredbe Općinskog suda u Mostaru, policijski službenici obavili su pretres stana koji koristi osumnjičeni.
Tijekom pretresa pronađena je i izuzeta digitalna vaga namijenjena preciznom mjerenju, kao i veća PVC vrećica s grudastom tvari koja svojim izgledom također asocira na heroin.
Pronađena tvar ukupno je težila oko 100 grama.
Osumnjičeni je zadržan u policijskim prostorijama, o događaju je obaviješten nadležni tužitelj, dok je na mjestu događaja obavljen očevid.
Istraga o cijelom slučaju je u tijeku.
Borak.tv













