FIS veliki
Široki Brijeg večeras kod Veleža, Bašić poručio: ‘Ne bojimo se nikoga, idemo po bodove’

Nogometaši Širokog Brijega u okviru 12. kola WWin lige BiH gostuju kod ekipe Veleža, a trener Širokog Dean Klafurić je na pressici u petak rekao kako njegov tim s nestrpljenjem očekuje taj susret.

Trener Klafurić poručuje da njegov tim s nestrpljenjem očekuje okršaj s Veležom, u kojem planiraju pokazati “poniznost, skromnost i borbenost”.

Široki u ovaj susret ulazi ohrabren nizom od pet utakmica bez poraza.

“Posljednja utakmica Veleža protiv Borca ustvari oslikava njihovu sliku kroz ovo prvenstvo gdje su zaslužili puno više po prikazanoj igri u smislu rezultata. Tako i cijelo prvenstvo kroz igru i njihovu kvalitetu zaslužili su puno više bodova nego što oni imaju i njihovo mjesto na ljestvici nije realno”, kazao je Klafurić.

Branič Širokog Mateo Bašić u prošlom kolu na Pecari protiv Rudara, postigao je svoj prvijenac u dresu Širokog, a  poručio je kako je Velež jako dobra ekipa, iako možda bodovno stanje na ljestvici ne prikazuje njihovu kvalitetu.

“Bit će teško. Kao i svaka utakmica, svaka je teška i svugdje je teško doći do tri boda, pogotovo protiv Veleža u Mostaru. Međutim, mi smo u dobrom ritmu, imamo dobar kontinuitet i ako budemo prikazivali igru kao u posljednjih nekoliko kola gdje smo neporaženi mislim da možemo uzeti tri boda jer respektiramo svakoga, ali ne bojimo se nikoga i idemo tamo po bodove”, poručio je Bašić.

Susret je zakazan u subotu u 20.45 na Stadionu Rođeni.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    SŠ DR. FRA SLAVKA BARBARIĆA Obavijest o drugom upisnom roku za školsku 2026./2027. godinu

    Obavještavaju se učenici i roditelji da je Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta HNŽ/K donijelo Odluku o kriterijima za upis u drugom upisnom roku redovitih učenika u prvi razred srednjih…

    Općina Posušje započela izradu Lokalnog ekološkog akcijskog plana za razdoblje 2027.–2037.

    Općina Posušje započela je aktivnosti na izradi Lokalnog ekološkog akcijskog plana (LEAP) za razdoblje 2027.–2037., strateškog dokumenta koji će definirati smjernice i mjere za zaštitu okoliša te održivo upravljanje prirodnim…