FIS veliki
VIDEO: Snijeg pao i iznad Mostara, na Gorancima vlada snježna idila

Snijeg je stigao u Hercegovinu. Iako u samom središtu Mostara nije zabijelio, na njegovim uzvisinama ga ima.

Čitatelj nam je poslao snimku puta prema Gorancima, a jasno se vidi da snijeg pada, te da je zabijelio ovo naselje iznad Mostara koje je vikendom prepuno ljudi, osobito kad snijeg zabijeli i zima učini svoje.

Tijekom cijelog dana očekuje se nestabilno vrijeme.

Snijeg najviše raduje najmlađe, ali s obzirom da ga i oni stariji sve rjeđe viđaju, onda ovakvo vrijeme svima dobro dođe.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Uzarićani u zajedništvu vjere i tradicije: Paljenjem svitnjaka i hodočašćem na Crnašnicu proslavljena uočnica svetoga Ivana Krstitelja

    Uoči blagdana svetoga Ivana Krstitelja, u Uzarićima je upriličeno tradicionalno paljenje krijesa, odnosno svitnjaka, koje je ove godine organizirano zajedničkim snagama župe, predvođene fra Džonijem, i Dobrovoljnog vatrogasnog društva Uzarići.…

    Dizel pojeftinio u BiH, ovo mu je nova cijena

    Dizel u Bosni i Hercegovini na pojedinim benzinskim postajama trenutno košta oko 2,60 KM po litri, što predstavlja jednu od najnižih cijena u posljednjih nekoliko mjeseci, ističu sugovornici Nezavisnih. Dodaju…