FIS veliki
FOTO BBB na utakmicu s Goricom istaknuli transparent s likom Slobodana Praljka

Dinamo je pobijedio Goricu 2:0 na zatvaranju 15. kola SHNL-a. Plavi su slavili u Velikoj Gorici i preuzeli prvo mjesto na tablici uoči derbija s Hajdukom na Maksimiru u subotu. Golove za pobjedu Dinama zabili su Monsef Bakrar u 34. minuti i Marko Soldo u 92. minuti utakmice.

Navijači Dinama, Bad Blue Boysi, prvih su minuta skandirali “O Hrvatska, nezavisna država”, slično kao i Armada dan ranije.

Na tribini je istaknut transparent sa slikom pokojnog Slobodana Praljka.

Powered by WPeMatico

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Široki Brijeg: U prvoj akciji darivanja krvi u SMT Mepasu prikupljene 32 doze krvi

    U SMT Mepasu u Širokom Brijegu, u četvrtak 25. lipnja 2026. godine, održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi za djelatnike i posjetitelje prodajnog centra, u kojoj su prikupljene 32 doze…

    45 godina od početka ukazanja u Međugorju: Poruka je i dalje ista!

    Točno 45 godina nakon prvih Gospinih ukazanja Međugorje je ponovno ispunjeno desecima tisuća hodočasnika iz cijelog svijeta. Procjenjuje se da je ovo hercegovačko svetište od 1981. godine posjetilo više od…