Namex vikend

FOTO: Ljubica i Gojko Medić proslavili 63. obljetnicu braka

Ljubica i Gojko Medić ovaj vikend proslavili su svoju obljetnicu braka. Budući da su prije 63. godine izrekli sudbonosno „da“ , ovu, za njih veliku obljetnicu, odlučili su proslaviti u krugu svoje obitelji i prijatelja.

Doživjeti obljetnicu braka i proslavit je s obitelji i rodbinom je životni uspjeh i blagoslov. Vođeni time, kako se približavala šezdeseta obljetnica braka njihova djeca, razmišljala su kako na poseban način trebaju proslaviti tolike godine ljubavi njihovih roditelja. Međutim, došla je korona tako da su tri godine nakon dijamantnog jubileja odlučili proslaviti 63. godine bračnog zajedništva.

Ljubica i Gojko vjenčali su se 27. siječnja 1960. godine na Humcu. Brak i svoje živote podredili su obitelji, radili su i stvarali kako bi njihovoj djeci bilo bolje. Ljubica je radila kao učiteljica i pedagogica u Osnovnoj školi Marka Marulića, a Gojko je prije rata jedno vrijeme bio predsjednik Skupštine općine Ljubuški. Imaju troje djece, dva sina i kćer, a onu su im podarila desetero unučadi. U životu svakog bračnog para, ima uspona i padova, ali ljubav, razumijevanje i poštovanje je put sretnog braka ovog bračnog para.

U vrijeme sve učestalijih razvoda, zaista je velika vijest kada jedan bračni par u zdravlju i sreći proslavi 63 godine braka. Čestitamo Ljubici i Gojku, neka su nam zdravi, lijepi i žive još dugo godina zajedničkog života.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)