FIS veliki
Nesreća u Pologu: Vozilom oborio stup javne rasvjete

Jedno vozilo sudjelovalo je u prometnoj nesreći koja se u nedjelju u popodnevnim satima dogodila u mjestu Polog.

Prema informacijama koje je objavio Vecernji.ba, vozač je udario i oborio stup javne rasvjete.

Prometna nesreća dogodila se na magistralnoj cesti M6.1 Široki Brijeg – Mostar oko 17:30 sati.

Na vozilu je nastala veća materijalna šteta, a zasad nije poznato je li u nesreći bilo ozlijeđenih.

Više detalja trebalo bi biti poznato po završetku očevida.

(www.jabuka.tv | Foto: Vecernji.ba)

The post Nesreća u Pologu: Vozilom oborio stup javne rasvjete first appeared on Jabuka.tv.

Nesreća u Pologu: Vozilom oborio stup javne rasvjete

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Dalić: Tri boda su najvažnija, ovo nam je trebalo

    Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić nakon teško izborene pobjede nad Panamom (1-0) izjavio je da se nada da će sada sve biti puno bolje i kvalitetnije.¸“Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik…

    Uzarićani u zajedništvu vjere i tradicije: Paljenjem svitnjaka i hodočašćem na Crnašnicu proslavljena uočnica svetoga Ivana Krstitelja

    Uoči blagdana svetoga Ivana Krstitelja, u Uzarićima je upriličeno tradicionalno paljenje krijesa, odnosno svitnjaka, koje je ove godine organizirano zajedničkim snagama župe, predvođene fra Džonijem, i Dobrovoljnog vatrogasnog društva Uzarići.…