FIS veliki
Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu

Darick Kobie Morris od danas je novi igrač Zrinjskog, a suradnja između 30-godišnjeg braniča i kluba je dogovorena do ljeta 2027. godine.

Hrvat rođen u Sjedinjenim Američkim Državama tako se vraća u bh. nogomet nakon tri i pol godine jer je od 2019. do 2022. godine nosio dres FK Tuzla City.

Profesionalnu karijeru Morris je počeo u GNK Dinamo Zagreb, a nakon odlaska iz Tuzle igrao je u Sloveniji (NŠ Mura) i Kini (Meizhou Hakka FC)

Kobie, dobrodošao u redove Zrinjskog. Želimo ti puno uspješnih nastupa u dresu s lentom, priopćeno je iz kluba.

(www.jabuka.tv | Foto: HŠK Zrinjski)

The post Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu first appeared on Jabuka.tv.

Zrinjski jača kadar: Hrvat rođen u SAD-u ponovno u bh. nogometu

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    Široki Brijeg: DVD-ovi Jare i Uzarići obnovili kupalište na Mostarskom blatu

    Na Mostarskom blatu ovog vikenda dogodila se prava priča o zajedništvu i ljubavi prema rodnom kraju. Dobrovoljna vatrogasna društva Jare i DVD Uzarići, uz pomoć mještana te prijatelja iz Ribolovnog…

    Prijateljstvo, sport i suradnja u Posušju: Održan 12. Međunarodni IPA turnir

    U sklopu manifestacije „Posuško lito 2026.“ u Gradskoj sportskoj dvorani u Posušju održan je 12. Međunarodni malonogometni turnir IPA Županije Zapadnohercegovačke, koji je i ove godine okupio pripadnike policijskih agencija…