FIS veliki
HŠK Zrinjski doveo američkog Hrvata

Aktualni nogometni prvak BiH HŠK Zrinjski u utorak je obznanio angažman Daricka Kobiea Morrisa, 30-godišnjeg hrvatskog braniča rođenog u SAD-u.

Darick Kobie Morris od danas je novi igrač aktualnog prvaka, a suradnja između 30-godišnjeg braniča i HŠK Zrinjski Mostar je dogovorena do ljeta 2027. godine, objavio je Zrinjski na svom Facebook profilu.

Riječ je o Hrvatu rođenom u Sjedinjenim Američkim Državama koji se vraća u bh. nogomet nakon tri i pol godine, nakon što je od 2019. do 2022. godine nosio dres FK Tuzla City.

Profesionalnu karijeru Morris je počeo u GNK Dinamo Zagreb, a nakon odlaska iz Tuzle igrao je u Sloveniji (NŠ Mura) i Kini (Meizhou Hakka FC).

Zrinjski je novo ime u kadru obznanio dva dana prije gostovanja Crystal Palacea u Mostaru u prvoj utakmici 1/16 finala Konferencijske lige.

Vrisak.info

HŠK Zrinjski doveo američkog Hrvata

Glavni banner top pozicija 5
  • Hip_Urednik

    Hercegovački info portal donosi najnovije vijesti iz Hercegovine

    Related Posts

    RASPAD SUSTAVA: Urugvajski savez otkazao čarter let za igrače, kući se morali vraćati pojedinačno komercijalnim letovima

    Urugvaj je razočaravajuće napustio Svjetsko prvenstvo nakon grupne faze, a ni odlazak momčadi iz Južne Amerike navodno nije išao po planu. Urugvajski nogometni savez otkazao je planirani čarter let momčadi…

    O TOME SE (NE) PRIČA “Kad jedni drugima postanemo etikete”

    Postoji nešto zanimljivo u našem području. Možda se nećemo uvijek složiti oko politike, sporta ili toga gdje se jede najbolji roštilj, ali oko jedne stvari kao da postoji nepisano pravilo.…